Nastavenia 

Na požiadanie Vám vypracujeme presnú plotovú kalkuláciu, t.č. +421 34 62 42 861

Zavrieť
  • Menu
  • Nastavenia

Príslušenstvo k panelom

PANELOVÉ STĹPIKY:

Stĺpiky s obdĺžnikovým prierezom k panelovým plotom majú rozmer 60x40 mm a hrúbku steny 1,25 – 1,3 mm. Sú vhodné ku všetkým typom plotových panelov. Ich výhodou je veľká odolnosť a životnosť. Dodávajú sa s čiernou plastovou krytkou v 3 základných vyhotoveniach:

  • pozinkované ZN
  • zelené (ZN+ farba RAL 6005)
  • šedé/antracitové (ZN + farba RAL 7016)

Plotový panel sa o stĺpik môže prichytiť rôznymi spôsobmi, napr. univerzálnou príchytkou U, univerzálnou samoreznou príchytkou alebo objímkou. Iné rozmery stĺpikov je možné dohodnúť s dodávateľom.

PÄTKA STĹPIKA SO 4 OTVORMI:

Používa sa na uchytenie obdĺžnikového stĺpika s rozmermi 60 X 40 mm do betónovému podkladu. Povrchová úprava: pozinkovaná, zelená, antracitová. 

PRÍCHYTKA OMEGA (ČIERNA/ZELENÁ):

Plastová príchytka OMEGA sa použína na uchytenie plotového panela o guľatý stĺpik s priemerom Ø 48 mm. Jedná sa o veľmi jednoduchú a rýchlu montáž. Materiál: plast. 

UNIVERZÁLNA PRÍCHYTKA U M6 60x40 MM (ČIERNA, ZELENÁ):

Používa sa na prichytenie plotového panela k obdĺžnikovému stĺpiku s rozmermi 60x40 mm. Skladá sa z nerezového drôtu tvarovaného do U, ktorý je na oboch voľných koncoch ukončený závitom M6, sady držiakov panela z tvrdého plastu, nerezových matíc a plastových krytiek matíc. Príchytka je vhodná pre všetky typy panelov (2D, 3D) a umožňuje fixáciu panela bez potreby vŕtania profilu stĺpika. Možno ju ľubovoľne posúvať po celej výške stĺpika a umožňuje bezproblémové riešenie odskokov plotu v nerovnom teréne. V závislosti od výšky plotu doporučujeme použiť 1 úchyt každých cca 50 cm stĺpika.

UNIVERZÁLNA PRÍCHYTKA SAMOREZNÁ 50X26 mm (ČIERNA):

Plastová príchytka so samoreznou skrutkou,ktorá sa používa na prichytenie plotového panela o obdĺžnikový stĺpik 60x40 mm.

OBJÍMKA 60X40 mm:

Používa sa na uchytenie plotového panela k obdĺžnikovému stĺpiku s rozmermi 60 X 40 mm. Súčasťou je skrutka, podložka a bezpečnostá (trhacia) matica. V závislosti od výšky plotu doporučujeme použiť 1 úchyt každých cca 50 cm stĺpika. Je potrebné kombinovať úchyty podľa polohy v plote (začiatočný stĺpik, rohový stĺpik, priebežný stĺpik).
Dodáva sa 3 úpravách:

  • pozinkovaná 
  • zelená  -  (farba RAL 6005)
  • antracitová

SPOJKA DVOCH PANELOV ( NEKONEČNÝ SPOJ ) SO SKRUTKOVÝM SPOJOM:

Slúži na spojenie 2 plotových panelov mimo stĺpika. Povrchová úprava: pozinkovaná, zelená, antracitová. 

ÚCHYT BOČNÝ SAMOREZNÝ:

Používa sa na uchytenie plotového panea k rôznym povrchom, prípadne k plotovej bránke. Povrchová úprava: pozinkovaná, zelená, antracitová. 

ZAČIATOČNÁ A PRIEBEŽNÁ OBJÍMKA PRE STĹPIK S PRIEMEROM Ø 48 MM:

Prichytávame ňou kruhový stĺpik s primerom Ø 48 mm k plotovému panelu. Povrchová úprava: pozinkovaná, zelená, antracitová.